XXIX VOLTA A PEU BENETÚSSER
28/05/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Carlos Jimenez Campos | Independiente | Veterano A - M | 00:33:09 | 00:03:19 |
2 | 1 | Joshua Garcia Galan | Independiente | Senior - M | 00:33:12 | 00:03:19 |
3 | 2 | Jose Miguel Alocen Gutierrez | Redolat Team | Veterano A - M | 00:35:47 | 00:03:35 |
4 | 1 | Joaquin Moreno Casado | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 00:37:47 | 00:03:47 |
5 | 2 | Jorge Luna Cervera | Independiente | Senior - M | 00:38:07 | 00:03:49 |
6 | 3 | Andres Gasco Lluch | Alex Campos Team | Senior - M | 00:38:15 | 00:03:50 |
7 | 3 | Juan Aldehuela Llatas | Nousofa | Veterano A - M | 00:38:23 | 00:03:50 |
8 | 2 | Pedro Perez Moreno | Nousofa | Veterano B - M | 00:38:36 | 00:03:52 |
9 | 4 | Antoni Espinoza Galarreta | C.a. Marjana Chiva | Senior - M | 00:38:46 | 00:03:53 |
10 | 3 | Andres Bolinches Ariza | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:39:01 | 00:03:54 |
11 | 4 | Javier Lopez Gonzalez | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:39:04 | 00:03:54 |
12 | 1 | Juan Carlos Castello Alandi | Malalts De Correr | Veterano C - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
13 | 4 | Carlos Medina Pena | Independiente | Veterano B - M | 00:39:32 | 00:03:57 |
14 | 5 | David De La Iglesia Luna | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:39:40 | 00:03:58 |
15 | 5 | Jose Francisco Gabaldon Defez | C.a. Quart De Poblet | Veterano B - M | 00:39:40 | 00:03:58 |
16 | 5 | Tiago Linton Harthan Cruz | Grupo Alegre Unido | Senior - M | 00:39:46 | 00:03:59 |
17 | 6 | Juan Pastor Calvo | Independiente | Veterano B - M | 00:39:55 | 00:04:00 |
18 | 6 | Victor Martinez Montanes | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:39:56 | 00:04:00 |
19 | 7 | Raul De Gregorio Del Burgo | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:40:09 | 00:04:00 |
20 | 7 | Jose Vicente Cuevas Herreros | C.d. Never Stop Running | Veterano B - M | 00:40:13 | 00:04:01 |
21 | 8 | Marcos Boix Juan | Clinic Foot Sport Running | Veterano B - M | 00:40:58 | 00:04:06 |
22 | 6 | David Herraiz Cea | Independiente | Senior - M | 00:41:05 | 00:04:06 |
23 | 9 | Juan Manuel Penarrubia Trenas | Nousofa | Veterano B - M | 00:41:08 | 00:04:07 |
24 | 2 | Santiago Verdeguer Carrera | Manufacturas Ceylan | Veterano C - M | 00:41:16 | 00:04:08 |
25 | 7 | Jose Maria Alite Primo | Nousofa | Senior - M | 00:41:17 | 00:04:08 |
26 | 10 | Alberto Gallardo Viciconti | Nousofa | Veterano B - M | 00:41:23 | 00:04:08 |
27 | 8 | Jose Maria Lozano Anguix | Independiente | Veterano A - M | 00:41:39 | 00:04:10 |
28 | 8 | Paco Pastor Albert | Colla El Parotet | Senior - M | 00:41:47 | 00:04:11 |
29 | 9 | Sergio Lozano Anguix | Independiente | Veterano A - M | 00:42:28 | 00:04:15 |
30 | 11 | Julian Galan Aparicio | Clinic Foot Sport Running | Veterano B - M | 00:42:34 | 00:04:15 |
31 | 12 | Juan Carlos Mayordomo Hernandez | Independiente | Veterano B - M | 00:42:38 | 00:04:16 |
32 | 9 | Jose Ramon Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:42:54 | 00:04:17 |
33 | 10 | Javier Reinosa Bascunana | Redolat Team | Veterano A - M | 00:43:14 | 00:04:19 |
34 | 10 | Daniel Cuesta | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:43:34 | 00:04:21 |
35 | 11 | Cesar Salvador Gil | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:43:41 | 00:04:22 |
36 | 13 | Juan Jose Martinez Belmar | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:43:48 | 00:04:23 |
37 | 14 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:43:48 | 00:04:23 |
38 | 12 | Sergio Lopez Espejo | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:43:49 | 00:04:23 |
39 | 15 | Emilio Fernandez Lopez | Independiente | Veterano B - M | 00:44:24 | 00:04:26 |
40 | 13 | German Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:44:43 | 00:04:28 |
41 | 14 | Angel Ruiz Coll | Independiente | Veterano A - M | 00:45:02 | 00:04:30 |
42 | 16 | Francisco Javier Lucena Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:45:25 | 00:04:32 |
43 | 15 | Andres Fajardo Valenzuela | Torrent Corre | Veterano A - M | 00:45:32 | 00:04:33 |
44 | 16 | Enrique Defez Blanco | Independiente | Veterano A - M | 00:45:36 | 00:04:34 |
45 | 17 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:45:53 | 00:04:35 |
46 | 1 | Alvaro Paris | Redolat Team | Junior-promesa - M | 00:46:03 | 00:04:36 |
47 | 17 | Javier Parra De Haro | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:46:15 | 00:04:38 |
48 | 11 | Raul Donet Rocher | Independiente | Senior - M | 00:46:25 | 00:04:38 |
49 | 18 | Victor Marin Hermoso | D.r. Running Team | Veterano B - M | 00:46:37 | 00:04:40 |
50 | 3 | Jose Maria Luna Huete | Independiente | Veterano C - M | 00:46:40 | 00:04:40 |
51 | 2 | Jose Sabater Garcia | S.d. Correcaminos | Junior-promesa - M | 00:46:43 | 00:04:40 |
52 | 18 | Danny Flores Bunay | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:46:55 | 00:04:42 |
53 | 4 | Juan Lopez Puertas | C.a. Vila De Alaquas | Veterano C - M | 00:47:12 | 00:04:43 |
54 | 19 | Carlos Lopez Cubas | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:47:12 | 00:04:43 |
55 | 20 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:47:14 | 00:04:43 |
56 | 3 | Mario Martinez Gimenez | Paterna Runners Club | Junior-promesa - M | 00:47:23 | 00:04:44 |
57 | 5 | Luis Gasull Navarro | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - M | 00:47:32 | 00:04:45 |
58 | 21 | Eugenio Vicente Craf | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:47:45 | 00:04:46 |
59 | 12 | Vicente Mateu Esteve | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:47:53 | 00:04:47 |
60 | 19 | Alejandro Munoz Garcia | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:47:56 | 00:04:48 |
61 | 6 | Santiago Riano Agüiz | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:48:14 | 00:04:49 |
62 | 20 | David Marin Murillo | Vertikal Trail Club | Veterano A - M | 00:48:33 | 00:04:51 |
63 | 13 | Federico Martinez Sanchez | C.a. Vila De Alaquas | Senior - M | 00:48:33 | 00:04:51 |
64 | 4 | Daniel Centelles Tarrega | Torrent Corre | Junior-promesa - M | 00:48:34 | 00:04:51 |
65 | 21 | Miguel Almudever Arevalo | Independiente | Veterano A - M | 00:49:01 | 00:04:54 |
66 | 14 | Miguel Hernandez Lopez | Independiente | Senior - M | 00:49:16 | 00:04:56 |
67 | 22 | Julian Gallego Leon | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:49:36 | 00:04:58 |
68 | 23 | Antonio Lopez | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:49:37 | 00:04:58 |
69 | 24 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:49:54 | 00:04:59 |
70 | 7 | Miguel Lopez Corbalan | C.a. Paiporta | Veterano C - M | 00:50:01 | 00:05:00 |
71 | 25 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:50:20 | 00:05:02 |
72 | 15 | David Font | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:52:24 | 00:05:14 |
73 | 22 | Jose Martin Fajardo Madero-candelas | Independiente | Veterano A - M | 00:52:25 | 00:05:14 |
74 | 8 | Lorenzo Cubas Garcia | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:52:41 | 00:05:16 |
75 | 26 | Luis Deu Marzo | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 00:52:43 | 00:05:16 |
76 | 23 | Israel Espinosa Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:53:45 | 00:05:22 |
77 | 16 | Jose Vicente Villalba Juncos | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:54:05 | 00:05:24 |
78 | 27 | David Prieto Lopez | Qnk-libre | Veterano B - M | 00:54:11 | 00:05:25 |
79 | 28 | Julio J Martinez Alba | Independiente | Veterano B - M | 00:55:12 | 00:05:31 |
80 | 24 | Miguel Angel Mena Risueno | Independiente | Veterano A - M | 00:55:42 | 00:05:34 |
81 | 29 | Manuel Fernandez Ballesteros | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 00:56:17 | 00:05:38 |
82 | 25 | David Gimenez Miquel | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:56:20 | 00:05:38 |
83 | 26 | Vicente Alagarda Pina | Independiente | Veterano A - M | 00:56:28 | 00:05:39 |
84 | 9 | Juan Manuel Castro Calvo | Colla El Parotet | Veterano C - M | 00:56:57 | 00:05:42 |
85 | 17 | Fernando Medina Martinez | Independiente | Senior - M | 00:57:05 | 00:05:42 |
86 | 10 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:57:58 | 00:05:48 |
87 | 27 | Jose Peinado Gonzalez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:58:01 | 00:05:48 |
88 | 11 | Manuel Garcia Piqueras | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:59:35 | 00:05:58 |
89 | 30 | Alfonso Diaz Sabido | Independiente | Veterano B - M | 00:59:43 | 00:05:58 |
90 | 12 | Jose Vicente Alos Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano C - M | 00:59:46 | 00:05:59 |
91 | 13 | Jesus Toledo Martinez | Independiente | Veterano C - M | 01:02:35 | 00:06:16 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Nuria Diez Montanes | Clinic Foot Sport Running | Senior - F | 00:44:23 | 00:04:26 |
2 | 1 | Alicia Gil Martinez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - F | 00:47:12 | 00:04:43 |
3 | 2 | Eva Maria Rubio Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:50:02 | 00:05:00 |
4 | 3 | Chelo Exposito Fort | C.a. Paiporta | Veterano B - F | 00:50:14 | 00:05:01 |
5 | 2 | Ana Karina Cayalo Alvis | Independiente | Senior - F | 00:51:06 | 00:05:07 |
6 | 4 | Elvi Munoz Sanchis | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:51:50 | 00:05:11 |
7 | 1 | Rosa Maria Garrote De Miguel | Escuela Del Corredor Paco Milan | Veterano C - F | 00:52:34 | 00:05:15 |
8 | 5 | Soledad Torres Madrid | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:52:41 | 00:05:16 |
9 | 6 | Susana Ballesteros Gomez | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:52:43 | 00:05:16 |
10 | 1 | Amandine Caquelard | Independiente | Veterano A - F | 00:54:18 | 00:05:26 |
11 | 2 | Maria Canizares Del Bano | Juntas Es Mejor | Veterano A - F | 00:54:22 | 00:05:26 |
12 | 3 | Ana Isabel Llabata Albarracin | Paterna Runners Club | Veterano A - F | 00:55:02 | 00:05:30 |
13 | 7 | Marisa Tramoyeres Chinchilla | Colla El Parotet | Veterano B - F | 00:56:55 | 00:05:42 |
14 | 4 | Amelia Ferrerons Campos | Colla El Parotet | Veterano A - F | 00:56:56 | 00:05:42 |
15 | 8 | Alicia Peinado Gonzalez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - F | 00:57:19 | 00:05:44 |
16 | 9 | Sonia Albercaortuno | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:58:09 | 00:05:49 |
17 | 10 | Elena Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 01:01:36 | 00:06:10 |
18 | 11 | Isabel Fernandez Gasco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 01:01:38 | 00:06:10 |
19 | 5 | Rosa Vinuesa Toledo | Independiente | Veterano A - F | 01:02:40 | 00:06:16 |
Clasificación Equipos Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Paterna Runners Club | 114 | Joaquin Moreno Casado => Pts: 4 - 00:37:47 (00:03:47) Javier Lopez Gonzalez => Pts: 11 - 00:39:04 (00:03:54) Victor Martinez Montanes => Pts: 18 - 00:39:56 (00:04:00) Soledad Torres Madrid => Pts: 81 - 00:52:41 (00:05:16) |
2 | C.a. Vila De Alaquas | 128 | Andres Bolinches Ariza => Pts: 10 - 00:39:01 (00:03:54) David De La Iglesia Luna => Pts: 14 - 00:39:40 (00:03:58) Javier Parra De Haro => Pts: 48 - 00:46:15 (00:04:38) Alicia Gil Martinez => Pts: 56 - 00:47:12 (00:04:43) |
3 | C.a. Sense Limits Aldaia | 215 | Juan Jose Martinez Belmar => Pts: 36 - 00:43:48 (00:04:23) Jose Luis Saiz Castellote => Pts: 37 - 00:43:48 (00:04:23) Julian Gallego Leon => Pts: 69 - 00:49:36 (00:04:58) Eva Maria Rubio Navarro => Pts: 73 - 00:50:02 (00:05:00) |
4 | Colla El Parotet | 264 | Paco Pastor Albert => Pts: 28 - 00:41:47 (00:04:11) Francisco Javier Lucena Martinez => Pts: 43 - 00:45:25 (00:04:32) Marisa Tramoyeres Chinchilla => Pts: 96 - 00:56:55 (00:05:42) Amelia Ferrerons Campos => Pts: 97 - 00:56:56 (00:05:42) |