XII MITJA I QUARTA MARATÓ CIUTAT DE SUECA
Quarta
Podiums Carrera
Corredor |
---|
1 00:36:16 |
2 Carlos Alcaniz Carbonell C.a. L´alcudia 00:37:00 |
3 Alvaro Denia Pedros Cobardes Team 00:37:28 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Poli Limia Saus | 00:36:16 | C.a. Enguera |
2 | Carlos Alcaniz Carbonell | 00:37:00 | C.a. L´alcudia |
3 | Alvaro Denia Pedros | 00:37:28 | Cobardes Team |
Corredor |
---|
1 Arturo Tortajada Guna Independiente 00:46:21 |
2 00:51:35 |
3 Gema Rosell Clari Club De Correr Peus Quets 00:52:52 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Arturo Tortajada Guna | 00:46:21 | Independiente |
2 | Maria Perez Naya | 00:51:35 | C.a. Cullera |
3 | Gema Rosell Clari | 00:52:52 | Club De Correr Peus Quets |
Corredor |
---|
1 00:36:16 |
2 Carlos Alcaniz Carbonell C.a. L´alcudia 00:37:00 |
3 Alvaro Denia Pedros Cobardes Team 00:37:28 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Poli Limia Saus | 00:36:16 | C.a. Enguera |
2 | Carlos Alcaniz Carbonell | 00:37:00 | C.a. L´alcudia |
3 | Alvaro Denia Pedros | 00:37:28 | Cobardes Team |
Corredor |
---|
1 Claudio Moreno Agut Almirunning Cullera 00:37:40 |
2 00:37:53 |
3 Heli Herman Castellon Almirunning Cullera 00:39:15 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Claudio Moreno Agut | 00:37:40 | Almirunning Cullera |
2 | Javier Martin | 00:37:53 | C.a. L´alcudia |
3 | Heli Herman Castellon | 00:39:15 | Almirunning Cullera |
Corredor |
---|
1 Juan Jose Perez Serrano Runners Ciutat De Valencia 00:41:53 |
2 Cristian Escalolano Nalia Independiente 00:46:39 |
3 Jesus Casado Pinuela C.a. Corriols Sueca 00:48:03 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Juan Jose Perez Serrano | 00:41:53 | Runners Ciutat De Valencia |
2 | Cristian Escalolano Nalia | 00:46:39 | Independiente |
3 | Jesus Casado Pinuela | 00:48:03 | C.a. Corriols Sueca |
Corredor |
---|
1 00:42:09 |
2 Andreu Manez Ramos Belcamtrainer 00:44:41 |
3 Nacho Romero Benlloch Burjarunners 00:49:36 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Lucas Charles | 00:42:09 | Avant Moncada |
2 | Andreu Manez Ramos | 00:44:41 | Belcamtrainer |
3 | Nacho Romero Benlloch | 00:49:36 | Burjarunners |
Corredor |
---|
1 Juan Cristobal Diaz Garcia Club De Atletisme Gandia 00:48:12 |
2 Rafa Higueras Gomez C.a. Cullera 00:49:45 |
3 Luis Gimenez Mirralles Club De Correr Peus Quets 00:53:24 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Juan Cristobal Diaz Garcia | 00:48:12 | Club De Atletisme Gandia |
2 | Rafa Higueras Gomez | 00:49:45 | C.a. Cullera |
3 | Luis Gimenez Mirralles | 00:53:24 | Club De Correr Peus Quets |
Corredor |
---|
1 00:51:35 |
2 Agustina Serrano Lledo Momies Gym 00:57:26 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Maria Perez Naya | 00:51:35 | C.a. Cullera |
2 | Agustina Serrano Lledo | 00:57:26 | Momies Gym |
Corredor |
---|
1 Gema Rosell Clari Club De Correr Peus Quets 00:52:52 |
2 Alicia Aguilar Cherp C.a.corriols 00:56:49 |
3 Maria Elisa Bou Montagut Independiente 01:05:29 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Gema Rosell Clari | 00:52:52 | Club De Correr Peus Quets |
2 | Alicia Aguilar Cherp | 00:56:49 | C.a.corriols |
3 | Maria Elisa Bou Montagut | 01:05:29 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Cruz Bermudez Souto C.a. Corriols Sueca 00:55:39 |
2 Natalia Lacasa Ferrando Independiente 00:56:03 |
3 Dori Granell Tamarit Independiente 00:59:35 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Cruz Bermudez Souto | 00:55:39 | C.a. Corriols Sueca |
2 | Natalia Lacasa Ferrando | 00:56:03 | Independiente |
3 | Dori Granell Tamarit | 00:59:35 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Rosa Garcia Perez Independiente 01:04:07 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Rosa Garcia Perez | 01:04:07 | Independiente |
Corredor |
---|
1 Meritxell Martínez Gorris Independiente 01:05:36 |
Nombre | Tiempo Oficial | Club | |
---|---|---|---|
1 | Meritxell Martínez Gorris | 01:05:36 | Independiente |
Podiums Locales
Corredor |
---|
Nombre | Tiempo Oficial | Club |
---|
Corredor |
---|
Nombre | Tiempo Oficial | Club |
---|
Total Corredores por categorías
Total Corredores por sexo
Clasificación
Pos | Nombre |
---|---|
1 |
Poli Limia Saus
C.a. Enguera
Sénior - M
Tiempo: 00:36:16 |
2 |
Carlos Alcaniz Carbonell
C.a. L´alcudia
Sénior - M
Tiempo: 00:37:00 |
3 |
Alvaro Denia Pedros
Cobardes Team
Sénior - M
Tiempo: 00:37:28 |
4 |
Claudio Moreno Agut
Almirunning Cullera
Veterans A - M
Tiempo: 00:37:40 |
5 |
Javier Martin
C.a. L´alcudia
Veterans A - M
Tiempo: 00:37:53 |
6 |
Heli Herman Castellon
Almirunning Cullera
Veterans A - M
Tiempo: 00:39:15 |
7 |
David Carrasco Reig
Cax
Veterans A - M
Tiempo: 00:40:32 |
8 |
Tomas Del Moral Gil
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:40:45 |
9 |
Juan Jose Perez Serrano
Runners Ciutat De Valencia
Veterans B - M
Tiempo: 00:41:53 |
10 |
Lucas Charles
Avant Moncada
Júnior - Promeses - M
Tiempo: 00:42:09 |
11 |
Joel Marco Alvarez
Sportphysiology
Sénior - M
Tiempo: 00:43:14 |
12 |
Jorge Sanz Ros
Almirunning Cullera
Veterans A - M
Tiempo: 00:44:33 |
13 |
Andreu Manez Ramos
Belcamtrainer
Júnior - Promeses - M
Tiempo: 00:44:41 |
14 |
Salvador Sapina Vivo
C.a. Corriols Sueca
Veterans A - M
Tiempo: 00:45:14 |
15 |
Pablo Marti Segui
Cobardes Team
Sénior - M
Tiempo: 00:45:36 |
16 |
Manu Morell Llopis
Cobardes Team
Veterans A - M
Tiempo: 00:45:55 |
17 |
Arturo Tortajada Guna
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:46:21 |
18 |
Lorenzo Abarca Ballesteros
C.a. Albal
Veterans A - M
Tiempo: 00:46:26 |
19 |
Cristian Escalolano Nalia
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:46:39 |
20 |
Enrique Garcia Fenoll
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:46:40 |
21 |
Alejandro Garcia Martorell
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:46:41 |
22 |
Alejandro Lleti Colecha
Cobardes Team
Sénior - M
Tiempo: 00:47:02 |
23 |
Jesus Casado Pinuela
C.a. Corriols Sueca
Veterans B - M
Tiempo: 00:48:03 |
24 |
Juan Cristobal Diaz Garcia
Club De Atletisme Gandia
Veterans C - M
Tiempo: 00:48:12 |
25 |
Sergio Garcia Canet
Racers Cullera Ocrs
Veterans A - M
Tiempo: 00:48:24 |
26 |
Francisco Grueso Cerezo
Independiente
Sénior - M
Tiempo: 00:48:38 |
27 |
Francisco Baldres Vila
Independiente
Sénior - M
Tiempo: 00:49:01 |
28 |
Miguel Angel Otero Ardiz
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:49:24 |
29 |
Manuel Grau Bolo
Momies Gim
Veterans A - M
Tiempo: 00:49:32 |
30 |
Nacho Romero Benlloch
Burjarunners
Júnior - Promeses - M
Tiempo: 00:49:36 |
31 |
Rafa Higueras Gomez
C.a. Cullera
Veterans C - M
Tiempo: 00:49:45 |
32 |
Juan David Giraldo Castro
Ocr Svheca
Sénior - M
Tiempo: 00:50:11 |
33 |
Damian Ascoz Carrio
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:50:22 |
34 |
Voro Gomez Nacher
Ocr Svheca
Sénior - M
Tiempo: 00:50:24 |
35 |
Roberto Sanchez Escudero
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:50:31 |
36 |
Juan Carlos Alguacil Olivares
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:50:38 |
37 |
Federico Piles Navarro
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:50:41 |
38 |
Alberto Bellido Herrero
C.a. Riba-roja Ribapeu
Veterans A - M
Tiempo: 00:50:44 |
39 |
Josep Esteve Alapont
Club De Correr Peus Quets
Veterans B - M
Tiempo: 00:50:48 |
40 |
Miguel Lledo Armengot
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 00:51:02 |
41 |
Maria Perez Naya
C.a. Cullera
Sénior - F
Tiempo: 00:51:35 |
42 |
Frederic Minguez Martinez
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:51:36 |
43 |
Aniceto Laliga Nacher
C.a. Corriols Sueca
Veterans A - M
Tiempo: 00:51:36 |
44 |
Rafael Lopez Panaderos
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:51:37 |
45 |
Jose Maria Soler Sanz
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:51:56 |
46 |
Julian Guillem Luz
C.a. Sollana
Veterans A - M
Tiempo: 00:51:58 |
47 |
Ramon Segura Garijo
Ocr Svheca
Júnior - Promeses - M
Tiempo: 00:52:00 |
48 |
David Alvarez Martinez
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:52:06 |
49 |
Miguel Angel Romero Laosa
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:52:42 |
50 |
Gema Rosell Clari
Club De Correr Peus Quets
Veterans B - F
Tiempo: 00:52:52 |
51 |
Joan Requena Fos
Independiente
Sénior - M
Tiempo: 00:53:09 |
52 |
Luis Gimenez Mirralles
Club De Correr Peus Quets
Veterans C - M
Tiempo: 00:53:24 |
53 |
Jaime Revert Carbonell
Lxc
Sénior - M
Tiempo: 00:54:50 |
54 |
Pepe Ferragud Ferrus
Vnrunners
Veterans A - M
Tiempo: 00:54:51 |
55 |
Miguel Angel Ferri Galan
C.a. Corriols Sueca
Veterans A - M
Tiempo: 00:55:05 |
56 |
Cruz Bermudez Souto
C.a. Corriols Sueca
Veterans A - F
Tiempo: 00:55:39 |
57 |
Goncal Vendrell Grau
Momies Gym
Veterans B - M
Tiempo: 00:55:59 |
58 |
Natalia Lacasa Ferrando
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 00:56:03 |
59 |
Jose Ribera
Independiente
Veterans C - M
Tiempo: 00:56:03 |
60 |
Marcos Messeguer Escrivà
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:56:03 |
61 |
Jorge Perez Garcia
Independiente
Sénior - M
Tiempo: 00:56:16 |
62 |
Alicia Aguilar Cherp
C.a.corriols
Veterans B - F
Tiempo: 00:56:49 |
63 |
Agustina Serrano Lledo
Momies Gym
Sénior - F
Tiempo: 00:57:26 |
64 |
Jose Ignacio Tormo Medina
La Font De Les Runners
Sénior - M
Tiempo: 00:57:40 |
65 |
Josep Ramon Cuenca Granell
C.a. Corriols Sueca
Veterans B - M
Tiempo: 00:57:50 |
66 |
Javier Pardo Moreno
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:58:14 |
67 |
Jose Enrique Milller Gascó
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 00:58:43 |
68 |
Dori Granell Tamarit
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 00:59:35 |
69 |
Victor Palomares Martinez
C.a. Sollana
Veterans C - M
Tiempo: 01:00:23 |
70 |
Rafael Casanova Orti
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 01:00:37 |
71 |
Sergio Gonzalez Curiel
Colla El Parotet
Veterans B - M
Tiempo: 01:01:41 |
72 |
Cruz Hornero Hornero
Bac Runnersindependiente
Veterans C - M
Tiempo: 01:03:02 |
73 |
Rosa Vinuesa Toledo
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 01:03:23 |
74 |
Leonardo Rodriguez
Independiente
Veterans A - M
Tiempo: 01:03:23 |
75 |
Rosa Garcia Perez
Independiente
Veterans C - F
Tiempo: 01:04:07 |
76 |
Ana Rico Perdereau
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 01:04:07 |
77 |
Roberto Gomez Cardenas
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 01:05:21 |
78 |
Eva Maria Perez Gomez
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 01:05:22 |
79 |
Maria Elisa Bou Montagut
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:05:29 |
80 |
Meritxell Martínez Gorris
Independiente
Sin Categorias
Tiempo: 01:05:36 |
81 |
Dori Perez Garcia Del Pozo
Som Passatge
Veterans B - F
Tiempo: 01:05:39 |
82 |
Claudia Aguilar Momparler
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:07:54 |
83 |
Jesus Toledo Martinez
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 01:08:11 |
84 |
Miguel Lledo Gonzalez
Independiente
Veterans C - M
Tiempo: 01:09:34 |
85 |
Sonia Sorrentino Fos
C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail
Veterans A - F
Tiempo: 01:09:41 |
86 |
Ia Mompo Rebull
Independiente
Veterans A - F
Tiempo: 01:09:41 |
87 |
Jorge Juan Orozco Serra
Trt Meliana Tri-running-trail
Veterans B - M
Tiempo: 01:11:13 |
88 |
Carmen Carrasquer
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:11:16 |
89 |
Salva Gallego Enguidanos
Independiente
Veterans B - M
Tiempo: 01:11:28 |
90 |
Dolores Artal Falquet
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:12:53 |
91 |
Susi Cabedo Vendrell
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:12:54 |
92 |
Maria De Las Mercedes Jimenez Sanchez
Independiente
Veterans B - F
Tiempo: 01:15:13 |
93 |
Pilar Vegara Pardo
C.d. Saladar
Veterans B - F
Tiempo: 01:23:29 |
Pos | # | Nombre | Tiempo | Ritmo | Categoria |
---|---|---|---|---|---|
1 | 240 | 00:36:16 | 03:26 | Sénior - M | |
2 | 229 | 00:37:00 | 03:30 | Sénior - M | |
3 | 312 | 00:37:28 | 03:32 | Sénior - M | |
4 | 244 | 00:37:40 | 03:34 | Veterans A - M | |
5 | 326 | 00:37:53 | 03:35 | Veterans A - M | |
6 | 236 | 00:39:15 | 03:43 | Veterans A - M | |
7 | 208 | 00:40:32 | 03:50 | Veterans A - M | |
8 | 228 | 00:40:45 | 03:51 | Veterans A - M | |
9 | 218 | 00:41:53 | 03:58 | Veterans B - M | |
10 | 320 | 00:42:09 | 03:59 | Júnior - Promeses - M | |
11 | 282 | 00:43:14 | 04:05 | Sénior - M | |
12 | 266 | 00:44:33 | 04:13 | Veterans A - M | |
13 | 250 | 00:44:41 | 04:13 | Júnior - Promeses - M | |
14 | 335 | 00:45:14 | 04:17 | Veterans A - M | |
15 | 286 | 00:45:36 | 04:19 | Sénior - M | |
16 | 276 | 00:45:55 | 04:20 | Veterans A - M | |
17 | 298 | 00:46:21 | 04:23 | Veterans A - M | |
18 | 220 | 00:46:26 | 04:23 | Veterans A - M | |
19 | 340 | 00:46:39 | 04:25 | Veterans B - M | |
20 | 333 | 00:46:40 | 04:25 | Veterans A - M | |
21 | 318 | 00:46:41 | 04:25 | Veterans A - M | |
22 | 270 | 00:47:02 | 04:27 | Sénior - M | |
23 | 258 | 00:48:03 | 04:32 | Veterans B - M | |
24 | 245 | 00:48:12 | 04:33 | Veterans C - M | |
25 | 325 | 00:48:24 | 04:34 | Veterans A - M | |
26 | 328 | 00:48:38 | 04:36 | Sénior - M | |
27 | 324 | 00:49:01 | 04:38 | Sénior - M | |
28 | 71 | 00:49:24 | 04:40 | Veterans B - M | |
29 | 214 | 00:49:32 | 04:41 | Veterans A - M | |
30 | 262 | 00:49:36 | 04:41 | Júnior - Promeses - M | |
31 | 223 | 00:49:45 | 04:42 | Veterans C - M | |
32 | 217 | 00:50:11 | 04:45 | Sénior - M | |
33 | 296 | 00:50:22 | 04:46 | Veterans B - M | |
34 | 216 | 00:50:24 | 04:46 | Sénior - M | |
35 | 201 | 00:50:31 | 04:46 | Veterans A - M | |
36 | 283 | 00:50:38 | 04:47 | Veterans A - M | |
37 | 271 | 00:50:41 | 04:47 | Veterans A - M | |
38 | 278 | 00:50:44 | 04:48 | Veterans A - M | |
39 | 248 | 00:50:48 | 04:48 | Veterans B - M | |
40 | 209 | 00:51:02 | 04:49 | Veterans A - M | |
41 | 290 | 00:51:35 | 04:53 | Sénior - F | |
42 | 247 | 00:51:36 | 04:53 | Veterans B - M | |
43 | 289 | 00:51:36 | 04:53 | Veterans A - M | |
44 | 259 | 00:51:37 | 04:53 | Veterans B - M | |
45 | 317 | 00:51:56 | 05:12 | Veterans B - M | |
46 | 300 | 00:51:58 | 04:55 | Veterans A - M | |
47 | 221 | 00:52:00 | 04:55 | Júnior - Promeses - M | |
48 | 207 | 00:52:06 | 04:55 | Veterans B - M | |
49 | 263 | 00:52:42 | 04:59 | Veterans B - M | |
50 | 230 | 00:52:52 | 05:00 | Veterans B - F | |
51 | 287 | 00:53:09 | 05:01 | Sénior - M | |
52 | 237 | 00:53:24 | 05:03 | Veterans C - M | |
53 | 260 | 00:54:50 | 05:11 | Sénior - M | |
54 | 265 | 00:54:51 | 05:11 | Veterans A - M | |
55 | 224 | 00:55:05 | 05:12 | Veterans A - M | |
56 | 226 | 00:55:39 | 05:16 | Veterans A - F | |
57 | 212 | 00:55:59 | 05:17 | Veterans B - M | |
58 | 284 | 00:56:03 | 05:18 | Veterans A - F | |
59 | 285 | 00:56:03 | 05:18 | Veterans C - M | |
60 | 338 | 00:56:03 | 05:18 | Veterans B - M | |
61 | 231 | 00:56:16 | 05:19 | Sénior - M | |
62 | 233 | 00:56:49 | 05:22 | Veterans B - F | |
63 | 213 | 00:57:26 | 05:26 | Sénior - F | |
64 | 303 | 00:57:40 | 05:27 | Sénior - M | |
65 | 235 | 00:57:50 | 05:28 | Veterans B - M | |
66 | 227 | 00:58:14 | 05:30 | Veterans B - M | |
67 | 339 | 00:58:43 | 05:33 | Veterans B - M | |
68 | 299 | 00:59:35 | 05:38 | Veterans A - F | |
69 | 322 | 01:00:23 | 05:42 | Veterans C - M | |
70 | 272 | 01:00:37 | 05:44 | Veterans A - M | |
71 | 314 | 01:01:41 | 05:50 | Veterans B - M | |
72 | 252 | 01:03:02 | 05:57 | Veterans C - M | |
73 | 254 | 01:03:23 | 05:59 | Veterans A - F | |
74 | 280 | 01:03:23 | 05:59 | Veterans A - M | |
75 | 232 | 01:04:07 | 06:04 | Veterans C - F | |
76 | 302 | 01:04:07 | 06:04 | Veterans A - F | |
77 | 295 | 01:05:21 | 06:11 | Veterans B - M | |
78 | 293 | 01:05:22 | 06:11 | Veterans A - F | |
79 | 327 | 01:05:29 | 06:11 | Veterans B - F | |
80 | 337 | 01:05:36 | 06:12 | Sin Categorias | |
81 | 246 | 01:05:39 | 06:12 | Veterans B - F | |
82 | 273 | 01:07:54 | 06:25 | Veterans B - F | |
83 | 253 | 01:08:11 | 06:27 | Veterans B - M | |
84 | 225 | 01:09:34 | 06:35 | Veterans C - M | |
85 | 321 | 01:09:41 | 06:35 | Veterans A - F | |
86 | 331 | 01:09:41 | 06:35 | Veterans A - F | |
87 | 206 | 01:11:13 | 06:44 | Veterans B - M | |
88 | 205 | 01:11:16 | 06:44 | Veterans B - F | |
89 | 268 | 01:11:28 | 06:45 | Veterans B - M | |
90 | 202 | 01:12:53 | 06:53 | Veterans B - F | |
91 | 219 | 01:12:54 | 06:53 | Veterans B - F | |
92 | 200 | 01:15:13 | 07:07 | Veterans B - F | |
93 | 203 | 01:23:29 | 07:53 | Veterans B - F |
Buscador
- 213 - Agustina Serrano Lledo
- 278 - Alberto Bellido Herrero
- 318 - Alejandro Garcia Martorell
- 270 - Alejandro Lleti Colecha
- 233 - Alicia Aguilar Cherp
- 312 - Alvaro Denia Pedros
- 302 - Ana Rico Perdereau
- 250 - Andreu Manez Ramos
- 289 - Aniceto Laliga Nacher
- 298 - Arturo Tortajada Guna
- 229 - Carlos Alcaniz Carbonell
- 205 - Carmen Carrasquer
- 273 - Claudia Aguilar Momparler
- 244 - Claudio Moreno Agut
- 340 - Cristian Escalolano Nalia
- 226 - Cruz Bermudez Souto
- 252 - Cruz Hornero Hornero
- 296 - Damian Ascoz Carrio
- 207 - David Alvarez Martinez
- 208 - David Carrasco Reig
- 202 - Dolores Artal Falquet
- 299 - Dori Granell Tamarit
- 246 - Dori Perez Garcia Del Pozo
- 333 - Enrique Garcia Fenoll
- 293 - Eva Maria Perez Gomez
- 271 - Federico Piles Navarro
- 324 - Francisco Baldres Vila
- 328 - Francisco Grueso Cerezo
- 247 - Frederic Minguez Martinez
- 230 - Gema Rosell Clari
- 212 - Goncal Vendrell Grau
- 236 - Heli Herman Castellon
- 331 - Ia Mompo Rebull
- 260 - Jaime Revert Carbonell
- 326 - Javier Martin
- 227 - Javier Pardo Moreno
- 258 - Jesus Casado Pinuela
- 253 - Jesus Toledo Martinez
- 287 - Joan Requena Fos
- 282 - Joel Marco Alvarez
- 206 - Jorge Juan Orozco Serra
- 231 - Jorge Perez Garcia
- 266 - Jorge Sanz Ros
- 339 - Jose Enrique Milller Gascó
- 303 - Jose Ignacio Tormo Medina
- 317 - Jose Maria Soler Sanz
- 285 - Jose Ribera
- 248 - Josep Esteve Alapont
- 235 - Josep Ramon Cuenca Granell
- 245 - Juan Cristobal Diaz Garcia
- 283 - Juan Carlos Alguacil Olivares
- 217 - Juan David Giraldo Castro
- 218 - Juan Jose Perez Serrano
- 300 - Julian Guillem Luz
- 280 - Leonardo Rodriguez
- 220 - Lorenzo Abarca Ballesteros
- 320 - Lucas Charles
- 237 - Luis Gimenez Mirralles
- 276 - Manu Morell Llopis
- 214 - Manuel Grau Bolo
- 338 - Marcos Messeguer Escrivà
- 200 - Maria De Las Mercedes Jimenez Sanchez
- 327 - Maria Elisa Bou Montagut
- 290 - Maria Perez Naya
- 337 - Meritxell Martínez Gorris
- 224 - Miguel Angel Ferri Galan
- 71 - Miguel Angel Otero Ardiz
- 263 - Miguel Angel Romero Laosa
- 209 - Miguel Lledo Armengot
- 225 - Miguel Lledo Gonzalez
- 262 - Nacho Romero Benlloch
- 284 - Natalia Lacasa Ferrando
- 286 - Pablo Marti Segui
- 265 - Pepe Ferragud Ferrus
- 203 - Pilar Vegara Pardo
- 240 - Poli Limia Saus
- 223 - Rafa Higueras Gomez
- 272 - Rafael Casanova Orti
- 259 - Rafael Lopez Panaderos
- 221 - Ramon Segura Garijo
- 295 - Roberto Gomez Cardenas
- 201 - Roberto Sanchez Escudero
- 232 - Rosa Garcia Perez
- 254 - Rosa Vinuesa Toledo
- 268 - Salva Gallego Enguidanos
- 335 - Salvador Sapina Vivo
- 325 - Sergio Garcia Canet
- 314 - Sergio Gonzalez Curiel
- 321 - Sonia Sorrentino Fos
- 219 - Susi Cabedo Vendrell
- 228 - Tomas Del Moral Gil
- 322 - Victor Palomares Martinez
- 216 - Voro Gomez Nacher
Clasificación Clubes
Club |
---|
Participantes:6 Tiempo:05:13:27 |
Participantes:4 Tiempo:02:56:01 |
Participantes:3 Tiempo:02:01:28 |
Participantes:3 Tiempo:02:32:35 |
Participantes:3 Tiempo:02:37:04 |
Participantes:2 Tiempo:01:41:20 |
Participantes:2 Tiempo:01:14:53 |
Participantes:2 Tiempo:01:52:21 |
Participantes:2 Tiempo:01:53:25 |
Participantes:1 Tiempo:00:36:16 |
Participantes:1 Tiempo:00:46:26 |
Participantes:1 Tiempo:00:48:12 |
Participantes:1 Tiempo:00:48:24 |
Participantes:1 Tiempo:00:49:32 |
Participantes:1 Tiempo:00:49:36 |
Participantes:1 Tiempo:00:41:53 |
Participantes:1 Tiempo:00:42:09 |
Participantes:1 Tiempo:00:50:44 |
Participantes:1 Tiempo:00:40:32 |
Participantes:1 Tiempo:00:43:14 |
Participantes:1 Tiempo:00:54:50 |
Participantes:1 Tiempo:00:54:51 |
Participantes:1 Tiempo:00:44:41 |
Participantes:1 Tiempo:00:56:49 |
Participantes:1 Tiempo:00:57:40 |
Participantes:1 Tiempo:01:01:41 |
Participantes:1 Tiempo:01:03:02 |
Participantes:1 Tiempo:01:05:39 |
C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail Participantes:1 Tiempo:01:09:41 |
Participantes:1 Tiempo:01:11:13 |
Participantes:1 Tiempo:01:23:29 |
Nombre | Participantes | Tiempo |
---|---|---|
C.a. Corriols Sueca | 6 | 05:13:27 |
Cobardes Team | 4 | 02:56:01 |
Almirunning Cullera | 3 | 02:01:28 |
Ocr Svheca | 3 | 02:32:35 |
Club De Correr Peus Quets | 3 | 02:37:04 |
C.a. Cullera | 2 | 01:41:20 |
C.a. L´alcudia | 2 | 01:14:53 |
C.a. Sollana | 2 | 01:52:21 |
Momies Gym | 2 | 01:53:25 |
C.a. Enguera | 1 | 00:36:16 |
C.a. Albal | 1 | 00:46:26 |
Club De Atletisme Gandia | 1 | 00:48:12 |
Racers Cullera Ocrs | 1 | 00:48:24 |
Momies Gim | 1 | 00:49:32 |
Burjarunners | 1 | 00:49:36 |
Runners Ciutat De Valencia | 1 | 00:41:53 |
Avant Moncada | 1 | 00:42:09 |
C.a. Riba-roja Ribapeu | 1 | 00:50:44 |
Cax | 1 | 00:40:32 |
Sportphysiology | 1 | 00:43:14 |
Lxc | 1 | 00:54:50 |
Vnrunners | 1 | 00:54:51 |
Belcamtrainer | 1 | 00:44:41 |
C.a.corriols | 1 | 00:56:49 |
La Font De Les Runners | 1 | 00:57:40 |
Colla El Parotet | 1 | 01:01:41 |
Bac Runnersindependiente | 1 | 01:03:02 |
Som Passatge | 1 | 01:05:39 |
C. D. De Muntanya I Escalada Sutrail | 1 | 01:09:41 |
Trt Meliana Tri-running-trail | 1 | 01:11:13 |
C.d. Saladar | 1 | 01:23:29 |