XXXIV VOLTA A PEU D'ALAQUÀS
30/04/2022
Informació / Inscripcions / Llistat d'inscrits
Clas.Gen. - M
Clas.Gen. - F
Equipos - Mixtos
Clasificación General. Masculina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Joshua Garcia Galan | Independiente | Senior - M | 00:32:04 | 00:03:12 |
2 | 2 | Vicente Cano Diaz | Atletismo Benetusser | Senior - M | 00:32:07 | 00:03:12 |
3 | 1 | Jose Miguel Alocen Gutierrez | Redolat Team | Veterano A - M | 00:33:19 | 00:03:20 |
4 | 3 | Jorge Luna Cervera | Independiente | Senior - M | 00:35:47 | 00:03:34 |
5 | 2 | Juan Aldehuela Llatas | Nousofa | Veterano A - M | 00:36:06 | 00:03:36 |
6 | 1 | Pedro Perez Moreno | Nousofa | Veterano B - M | 00:36:21 | 00:03:38 |
7 | 3 | Fernando Munoz Moreno | Nousofa | Veterano A - M | 00:36:28 | 00:03:39 |
8 | 1 | Juan Carlos Castello Alandi | Malalts De Correr | Veterano C - M | 00:36:37 | 00:03:39 |
9 | 4 | Alejandro Jimenez Izquierdo | Independiente | Senior - M | 00:36:51 | 00:03:41 |
10 | 4 | David Collado Sanchez | Independiente | Veterano A - M | 00:36:59 | 00:03:42 |
11 | 2 | Andres Bolinches Ariza | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - M | 00:37:17 | 00:03:44 |
12 | 1 | Alvaro Paris | Redolat Team | Junior-promesa - M | 00:37:42 | 00:03:46 |
13 | 5 | David Herraiz Cea | Independiente | Senior - M | 00:37:46 | 00:03:47 |
14 | 3 | Juan Pastor Calvo | Independiente | Veterano B - M | 00:37:53 | 00:03:48 |
15 | 2 | Santiago Verdeguer Carrera | Manufacturas Ceylan | Veterano C - M | 00:38:22 | 00:03:50 |
16 | 3 | Jose Antonio Juan Villanueva | C.a. Paiporta | Veterano C - M | 00:38:30 | 00:03:51 |
17 | 4 | Juan Manuel Penarrubia Trenas | Nousofa | Veterano B - M | 00:38:32 | 00:03:51 |
18 | 5 | Jose Vicente Cuevas Herreros | C.d. Never Stop Running | Veterano B - M | 00:38:46 | 00:03:52 |
19 | 5 | Jose Maria Lozano Anguix | Independiente | Veterano A - M | 00:38:42 | 00:03:53 |
20 | 6 | David De La Iglesia Luna | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:38:45 | 00:03:53 |
21 | 6 | Jose Arias Roman | Trt Meliana Tri-running-trail | Veterano B - M | 00:38:57 | 00:03:53 |
22 | 7 | Alberto Gallardo Viciconti | Nousofa | Veterano B - M | 00:39:14 | 00:03:55 |
23 | 6 | Alberto Torres Amoros | Club Coda Almansa | Senior - M | 00:39:19 | 00:03:56 |
24 | 8 | Juan Pedro Jimenez Ramon | Independiente | Veterano B - M | 00:39:30 | 00:03:57 |
25 | 7 | Tiago Linton Harthan Cruz | Grupo Alegre Unido | Senior - M | 00:39:54 | 00:03:59 |
26 | 8 | Jose Maria Alite Primo | Nousofa | Senior - M | 00:40:12 | 00:04:01 |
27 | 7 | Javier Reinosa Bascunana | Redolat Team | Veterano A - M | 00:40:29 | 00:04:03 |
28 | 9 | Pedro Pedrajas Sena | Independiente | Veterano B - M | 00:40:35 | 00:04:04 |
29 | 10 | Juan Carlos Mayordomo Hernandez | Independiente | Veterano B - M | 00:40:51 | 00:04:05 |
30 | 8 | Sergio Lozano Anguix | Independiente | Veterano A - M | 00:40:49 | 00:04:05 |
31 | 9 | Daniel Cuesta | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:41:43 | 00:04:11 |
32 | 9 | Cesar Salvador Gil | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:41:49 | 00:04:11 |
33 | 10 | Jose Ramon Arce Olmos | Crespo Runners | Senior - M | 00:41:43 | 00:04:11 |
34 | 11 | Juan Jose Martinez Belmar | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:41:49 | 00:04:11 |
35 | 12 | Emilio Fernandez Lopez | Independiente | Veterano B - M | 00:41:57 | 00:04:11 |
36 | 13 | Jose Luis Saiz Castellote | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:42:02 | 00:04:12 |
37 | 10 | Pablo Poveda Gomariz | Nousofa | Veterano A - M | 00:42:14 | 00:04:13 |
38 | 11 | Raul Donet Rocher | Independiente | Senior - M | 00:42:10 | 00:04:13 |
39 | 14 | Angel Casasus Marquez | Independiente | Veterano B - M | 00:42:27 | 00:04:15 |
40 | 15 | Carlos Medina Pena | Independiente | Veterano B - M | 00:42:30 | 00:04:15 |
41 | 2 | Mario Martinez Gimenez | Paterna Runners Club | Junior-promesa - M | 00:43:08 | 00:04:19 |
42 | 11 | Jaume Sanchez Juarez | Independiente | Veterano A - M | 00:43:23 | 00:04:20 |
43 | 12 | Enrique Defez Blanco | Independiente | Veterano A - M | 00:43:19 | 00:04:20 |
44 | 13 | Javier Parra De Haro | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 00:43:28 | 00:04:21 |
45 | 14 | Angel Ruiz Coll | Independiente | Veterano A - M | 00:43:40 | 00:04:23 |
46 | 15 | German Valles Perez | 100% Team Benetusser | Veterano A - M | 00:44:09 | 00:04:26 |
47 | 16 | Juan Carlos Llamas Aguilera | Independiente | Veterano B - M | 00:44:38 | 00:04:28 |
48 | 16 | Pepe Rodriguez Monzon | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:44:37 | 00:04:28 |
49 | 17 | Mikhail Chumachenko | Independiente | Veterano B - M | 00:44:44 | 00:04:29 |
50 | 17 | Vicente Sosa | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:44:49 | 00:04:29 |
51 | 4 | Santiago Riano Agüiz | Independiente | Veterano C - M | 00:44:59 | 00:04:30 |
52 | 18 | Oscar Orengo Faus | C.a. Miramar Fent Cames | Veterano A - M | 00:45:17 | 00:04:32 |
53 | 19 | Danny Flores Bunay | Taulains Alfafar | Veterano A - M | 00:45:30 | 00:04:33 |
54 | 12 | Vicente Mateu Esteve | Paterna Runners Club | Senior - M | 00:45:30 | 00:04:33 |
55 | 20 | Alejandro Munoz Garcia | C.a. Poblats Maritims | Veterano A - M | 00:45:36 | 00:04:34 |
56 | 18 | Luis Arino Rodriguez | Independiente | Veterano B - M | 00:45:43 | 00:04:35 |
57 | 5 | Antonio Barajas Costa | Independiente | Veterano C - M | 00:46:13 | 00:04:37 |
58 | 6 | Francisco Santos Rubio | Amunt Avall Torrent | Veterano C - M | 00:46:31 | 00:04:39 |
59 | 7 | Jose Maria Luna Huete | Independiente | Veterano C - M | 00:46:35 | 00:04:40 |
60 | 19 | Javier Aguilar Moreno | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - M | 00:46:40 | 00:04:40 |
61 | 8 | Miguel Lopez Corbalan | C.a. Paiporta | Veterano C - M | 00:46:53 | 00:04:41 |
62 | 20 | Francisco Javier Lucena Martinez | Colla El Parotet | Veterano B - M | 00:46:54 | 00:04:43 |
63 | 9 | Juan Jose Garcia Diaz | C.a. Torrent | Veterano C - M | 00:47:16 | 00:04:44 |
64 | 21 | David Marin Murillo | Vertikal Trail Club | Veterano A - M | 00:47:12 | 00:04:44 |
65 | 10 | Lorenzo Cubas Garcia | Paterna Runners Club | Veterano C - M | 00:47:24 | 00:04:45 |
66 | 13 | Miguel Hernandez Lopez | Independiente | Senior - M | 00:47:32 | 00:04:46 |
67 | 21 | Manuel Garcia Valero | Independiente | Veterano B - M | 00:47:39 | 00:04:46 |
68 | 22 | Vicent Martinez Marco | Runners Ciutat De Valencia | Veterano B - M | 00:49:07 | 00:04:55 |
69 | 23 | Manuel Fernandez Ballesteros | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 00:49:16 | 00:04:56 |
70 | 24 | Francisco Ramon Lucas Baldo | Independiente | Veterano B - M | 00:49:45 | 00:04:58 |
71 | 22 | Alfonso Saiz Alcaniz | Independiente | Veterano A - M | 00:51:17 | 00:05:08 |
72 | 23 | Jose Vicente Hortelano Patino | Paterna Runners Club | Veterano A - M | 00:52:07 | 00:05:13 |
73 | 24 | Vicente Alagarda Pina | Independiente | Veterano A - M | 00:53:00 | 00:05:18 |
74 | 25 | David Prieto Lopez | Qnk-libre | Veterano B - M | 00:53:10 | 00:05:19 |
75 | 26 | Julio J Martinez Alba | Independiente | Veterano B - M | 00:53:20 | 00:05:21 |
76 | 25 | Daniel Ripoll Perez | Independiente | Veterano A - M | 00:53:21 | 00:05:21 |
77 | 11 | Avelino De La Paz Cerezo | C.a. Galapagos | Veterano C - M | 00:54:41 | 00:05:30 |
78 | 12 | Aurelio Sevillharo | Independiente | Veterano C - M | 00:54:45 | 00:05:30 |
79 | 27 | Francisco Mezquita Rios | Paterna Runners Club | Veterano B - M | 00:58:12 | 00:05:51 |
80 | 26 | Israel Espinosa Perez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano A - M | 01:04:56 | 00:06:31 |
Clasificación General. Femenina
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
---|---|---|---|---|---|---|
Pos | Cat | Corredor | Club | Categoría | Tiempo | Ritmo |
1 | 1 | Esther Botica Morcillo | Independiente | Senior - F | 00:41:55 | 00:04:11 |
2 | 2 | Alba Escudero Perez | Nousofa | Senior - F | 00:42:12 | 00:04:13 |
3 | 1 | Alicia Gil Martinez | C.a. Vila De Alaquas | Veterano B - F | 00:45:27 | 00:04:32 |
4 | 2 | Elvi Munoz Sanchis | The Kenyan Urban Way | Veterano B - F | 00:45:55 | 00:04:35 |
5 | 3 | Chelo Exposito Fort | C.a. Paiporta | Veterano B - F | 00:46:47 | 00:04:41 |
6 | 4 | Susana Ballesteros Gomez | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:47:26 | 00:04:45 |
7 | 5 | Soledad Torres Madrid | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:47:26 | 00:04:45 |
8 | 1 | Vanesa Parra Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano A - F | 00:50:42 | 00:05:05 |
9 | 3 | Laura Sanz Caparros | Juntas Es Mejor | Senior - F | 00:51:04 | 00:05:07 |
10 | 2 | Maria Canizares Del Bano | Juntas Es Mejor | Veterano A - F | 00:51:04 | 00:05:07 |
11 | 3 | Ana Isabel Llabata Albarracin | Paterna Runners Club | Veterano A - F | 00:51:51 | 00:05:11 |
12 | 6 | Elena Sanz Garcia | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:54:49 | 00:05:30 |
13 | 7 | Isabel Fernandez Gasco | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano B - F | 00:54:48 | 00:05:30 |
14 | 4 | Virginia Sanchez Exposito | C.a. Marjana Chiva | Veterano A - F | 00:55:29 | 00:05:32 |
15 | 8 | Tiscar Gomez Martinez | Paterna Runners Club | Veterano B - F | 00:55:35 | 00:05:34 |
16 | 1 | Esperanza Rubio Navarro | C.a. Sense Limits Aldaia | Veterano C - F | 00:59:26 | 00:05:58 |
17 | 9 | Jenni Ripoll Perez | Independiente | Veterano B - F | 01:11:20 | 00:07:09 |
18 | 2 | Teresa De Jesus Gil Mas | Independiente | Veterano C - F | 01:14:42 | 00:07:29 |
Clasificación Equipos Mixtos
Pos | Club | Punts | Participantes |
---|---|---|---|
Pos | Club | Punts | Participantes |
1 | Nousofa | 57 | Juan Aldehuela Llatas => Pts: 5 - 00:36:06 (00:03:36) Pedro Perez Moreno => Pts: 6 - 00:36:21 (00:03:38) Fernando Munoz Moreno => Pts: 7 - 00:36:28 (00:03:39) Alba Escudero Perez => Pts: 39 - 00:42:12 (00:04:13) |
2 | C.a. Vila De Alaquas | 132 | Andres Bolinches Ariza => Pts: 11 - 00:37:17 (00:03:44) David De La Iglesia Luna => Pts: 20 - 00:38:45 (00:03:53) Javier Parra De Haro => Pts: 46 - 00:43:28 (00:04:21) Alicia Gil Martinez => Pts: 55 - 00:45:27 (00:04:32) |
3 | Paterna Runners Club | 177 | Daniel Cuesta => Pts: 31 - 00:41:43 (00:04:11) Cesar Salvador Gil => Pts: 32 - 00:41:49 (00:04:11) Mario Martinez Gimenez => Pts: 43 - 00:43:08 (00:04:19) Susana Ballesteros Gomez => Pts: 71 - 00:47:26 (00:04:45) |
4 | C.a. Sense Limits Aldaia | 213 | Juan Jose Martinez Belmar => Pts: 34 - 00:41:49 (00:04:11) Jose Luis Saiz Castellote => Pts: 37 - 00:42:02 (00:04:12) Javier Aguilar Moreno => Pts: 64 - 00:46:40 (00:04:40) Vanesa Parra Navarro => Pts: 78 - 00:50:42 (00:05:05) |